Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Dzień, godzina

1.

Marta Cichucka

Kółko geograficzne

wtorek 700 – 725

2.

Izabela Biskupska

Kółko muzyczne.

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy VI

czwartek 1250 - 1335

 

wtorek  1250 - 1335

3.

Ks. Iwan Cabaj

Spotkanie biblijno – liturgiczne (ministranci).

 

Spotkania formacyjne dla klas I i II gimnazjum.

sobota   830

 

środa (po nowennie)

4.

Ks. Józef Głowa

Szkolne Kółko Caritas – Służba Liturgiczna Ołtarza.

sobota 830 – 930

5.

Renata Główczyk

Zajęcia wyrównawcze w klasie II  Szkoły Podstawowej.

 

Szkolne Kółko Caritas

piątek 1250 - 1335

 

sobota 830 – 930

6.

Monika Kolomska

Kółko przyrodnicze.

 

Kółko Biblioteczne

czwartek 730 – 815

 

wtorek 730 - 815

7.

Katarzyna Kozak

Kółko języka angielskiego

poniedziałek 1330 - 1410

8.

Edyta Łęczycka

Kółko z języka niemieckiego.

 

Kółko plastyczne

piątek 1335 - 1405

 

poniedziałek 1335 - 1405

9.

Danuta Florek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w klasach V – VI.

środa, czwartek 700 - 730

10.

Paweł Marszałek

Zajęcia sportowo – rekreacyjne – Szkoła Podstawowa.

wtorek 1300

11.

Danuta Mółka

Zajęcia dodatkowe-rozwijające - klasa III SP.

Zajęcia wyrównawcze - klasa III SP.

piątek 1200 - 1245

środa 1200 - 1245

12.

Marzena Pogwizd

Zajęcia wyrównawcze – klasa I.

Szkolne Kółko Caritas

wtorek 1200 - 1245

sobota 830 – 930

13.

Urszula Dzięga

Kółko historyczne

piątek 1335 - 1405

14.

Piotr Pietruch

UKS Tygrysy – piłka nożna.

czwartek 1700

15.

Anna Poręba

Zajęcia logopedyczne.

 

Kółko polonistyczne

poniedziałek 1150 - 1250

 

poniedziałek 1250 - 1335

lub środa 1250 - 1335

16.

Beata Ptaszkowska

Kółko polonistyczne (gimnazjum).

poniedziałek 1340 – 1440

17.

Ewa Trojan - Marcisz

Zajęcia  wyrównawcze z matematyki dla klasy III gimnazjum.

 

Zajęcia  wyrównawcze z matematyki dla klasy II gimnazjum.

 

Zajęcia  wyrównawcze z matematyki dla klasy I gimnazjum

poniedziałek 820 – 905

 

środa 1250 - 1335

 

czwartek 1250 - 1335